| flory13 a întrebat:

Ce este mai frumos : frumosul natural sau frumosul artificial?
fundita pentru cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| ahlrh a răspuns:

Raspuns: frumosul natural.

Motiv:

Ce-ti ofera Mama Natura, cu aia trebuie sa te multumesti, decat cu implanturi si silicoane care trebuiesc schimbate o data la nu stiu cati ani (2-3 ani) Care mai costa si o groaza de banii..., mai bine NU.Doar in cazul in care suferi de o boala, ai cazut si te-ai desfigurat, atunci Da poti sa folosesti un retus... (Implant)

Daca ai observat una sau mai multe greseli gramaticale-mi cer scuze.
Daca acest raspuns iti pare a fii
Castigator/Necastigator, Inteligent/Supid, Folositor/Nefolositor sau pur si simplu
tea amuzat te rog puncteazal, daca tot ai facut efortul de a citii
(Va rog nu dati punctajele-n prostie)

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Bineinteles, prima varianta.

| Klara a răspuns:

Bineinteles ca frumosul NATURAL.
Frumoase artificiale sunt la tot pasul: botoxate, colagenate, operate in toate felurile, ajung sa nu mai arate a oameni laughing

| 4b a răspuns:

Normal ca frumosul natural...desii rar mai vezi o pers naturala...

| Robert5678 a răspuns:

Natural 110%!

| SecretName1234 a răspuns:

Pai frumosul natural as spune deoarece cel artificial cum ar fi un fard sau ruj sau altceva doar contureaza frumusetea naturala sper ca te-am ajutat

| ingerasul90 a răspuns:

Desigur ca natural...artificialul iti ascunde tot ce ai tu mai frumos

| o0ExilE0o a răspuns:

Natural 200000000000000000000 %