| Cristi3110 a întrebat:

Ce este mai rau? Sa fumezi marijuana sau sa bei alcool?

Răspuns Câştigător
| Pisiiii a răspuns:

Rau este sa faci oricum una dintre ele.Dar ca sa-ti raspund la intrebare eu cred ca amandoua sunt rele pentru ca marijuana iti face pras creierul si toate cele, bautura ficatul si toate cele.Deci:mai bine nu bei si nu fumezi!

11 răspunsuri:
| Ana94 a răspuns:

După părerea mea amândouă sunt rele că de la amândouă poţi avea probleme grave la organism straight face

| nesuferit a răspuns:

Poate vrei sa zici ce este mai bine?,

| Cristi3110 explică (pentru nesuferit):

Care iti face mai mult rau organismului, bautura sau marijuana?

| nesuferit a răspuns (pentru Cristi3110):

Clar bautura, marijuana nu e mai daunatoare ca o tigare

| itisnothingbutsomefeelings a răspuns:

Buna Cristi, consumul de marijuana nu te afecteaza, fiind folosita si in tratamentul unor boli, spre exemplu' este folosita in tratamentul de cancer datorita cantitatii de THC ( tetrahidrocanabinol) pe cand alcoolu' te distruge pe dinauntru.
Fumatul acestei plante cu efecte psihedelice nu iti afecteaza sanatatea precum alcoolul, desi... alcoolul incepe sa fie considerat substanta cu efecte canabiomimentice.
O zi cat mai placuta, Iulia.

| xKaяikatuяix a răspuns:

. Pai straight face. Amandoua sunt rele, dar daca ar trebui sa aleg dintre cele doua as zice sa funezi marijuanawinking!

| oanaade a răspuns (pentru xKaяikatuяix):

Sa fumezi marijuana! da si sa bei alcool

| oanaade a răspuns (pentru xKaяikatuяix):

Sa fumezi marijuana, da si sa bei alcool!

| tzintar a răspuns:

Amandoua. Depinde si de cantitati si cat de des o faci.
Oricum, amandoua sunt naspa.

| ciprianb a răspuns:

Marijuana este un drog uşor.Nu-ţi afectează corpul grav faţă de alcool.Dar cel mai bine e să nu consumi, poate doar în cantităţi mici, astfel vei deveni depedent.

| Crisstttina a răspuns:

Aman 2 combinate sunt belea! happy dar alcool nu in exces