| NUUSTIU a întrebat:

Ce este muzica pentru voi? Credeti ca reflecta sentimentele? Argumentati.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Reflectă în mod deosebit relaxare!
Pa, pa.

Stefan
| Stefan a răspuns:

Muzica ma linisteste enorm atunci cand sunt trist, vesel, nervos sau plin de energie. Mereu exista un cantec care sa exprime ceea ce simt. Muzica intr-un cuvant este viata mea, este hrana care ma tine treaz in orice imprejurare.

| pitikaaaa a răspuns:

Pentru mine muzica e ceea ce simpt...adica daca acum plang sunt suparata ca m`am certat cu mama sau ceva de genu simt nevoia sa scriu niste versuri de tristete de ura, sau sa asculta ceva care sa se apropie de ceea ce simt in momentul respectiv.:X.

Si acum revenim l` ce ai intreba uh. Da muzica reflecta sentimentele tale. Uite spre exemplu daca eu acum scriu niste versuri si sunt suparata iar maine ti le dau sa le citeti nu o sa poti zice ca eram fericita in acele moente.:X

| pissy_3104 a răspuns:

Da, reflecta sentimente. In muzica trebuie sa asculti mereu cu atentie versurile. Sa iti ajunga la inima, sa te regasesti in ele. Sa simti ca tu ai scris acele versuri. Melodiile cu mesaj sunt cele mai frmse love struckbatting eyelashes funda? b-)