| mimimie a întrebat:

Ce este pentru voi iubirea adolescentina?

Răspuns Câştigător
| Electra14 a răspuns:

O mare porcarie.Totul pare perfect si roz la inceput, iar dupa aceea dispare toata "iubirea"...Chestia e ca nu prea poti iubi in adevaratul sens al cuvantului cand esti adolescent...
Oricum, asta e parerea mea...

6 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Pentru majoritatea de 14-17 ani, înseamnă mai mult decât ar trebuisă însemne.
Eu cred că e un mare căcat. Mucoși ce n-au nici vârsta legală pentru a cumpăra o bere și o feracă pe banii părinților, dar au ei impresia că știu ce-i aia dragoste adevărată, că au înțeles chestii de la viață și-și dau tot felul de impresii de oameni mari.

| Sociopat a răspuns:

Cea mai amuzanta prostie.
"Te iubesc!"
"Si eu te iubesc!"
Ba esti prost? Ai 15-17 ani si zici d'astea ma? Ba si eu am 17 ani ma si ma joc jocuri ma, o frec ma, ma fac varza si daca am noroc o pun cu una la fel de varza ca mine ma.Cand vad si tarfe care considera dragostea o prostie sunt la modul "Awww...hai ma, ti-a dat-o la caca si nu te-a mai sunat dupa?".Mai da-o-ncolo de treaba.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O atractie care cu timpul trece.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru mine e o chestie invaluita in penibil.
Daca arunci o privire la 90% dintre lipelile astea ieftine, toate sunt facute publice, pentru ca ele chiar sunt de importanta locala de-acolo de unde sunt.
Ploi de emoticoane retarde, statusuri pentru aia cu mintea lejera, in general despre profunzimea iubirii si importanta ei, ca doar aia e baza. Si mai sunt alte obiceiuri cretine cu care semnalizeaza prostul ca el poate sa ofere iubire, ceva ce fiecare dintre noi poate.

| Alexandru0007 a răspuns:

Nu prea gandesti atunci..ai fluturasi in stomachappy

| Rührselig a răspuns:

Praf în ochi, nimic mai mult.