| MouSSEauChoColat a întrebat:

Ce este un admin si cum sunt alesi? Adica stiu ca ei nominalizeaza user-ul anului dar cine sunt de fapt? Experti TPU?

Răspuns Câştigător
| TraficantaDePufuletzi a răspuns:

Adminii sunt ori creatorii site-ului,ori,,proprietarii'' sa zic asa.Ii pun,,regulile'' pe aici, ei controleaza tot ce se intampla pe site,pastreaza ordinea si linistea,lucru ce in ultimul timp se cam duce de rapa.Ei aproba sau dezaproba intrebarile,ei suspenda,userii ce nu respecta regulile de pe site etc. Sper ca te-am lamurit, totusi ai fi putut pune intrebarea asta la,, Totul despre TPU''.

| MouSSEauChoColat explică (pentru TraficantaDePufuletzi):

Si ei pot da raspunsu ri si pune intrebari? Mersi mult.

PSbig grina, ai dreptate si imi cer scuze, nu am vazut categoaria.

| TraficantaDePufuletzi a răspuns (pentru MouSSEauChoColat):

Pot pune intrebari, dar nu sunt sigura ca pot si raspunde la acestea