| pelu a întrebat:

Iarba e mult mai sanatoasa decat ce gasesti prin weed-shop`uri in cazu`n care nu stiatiwinking

11 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Modesta iarba este cel mai covarsitor si mai banal totodata, element din viata noastra.Pentru ca ea ne incanta privirile in fiecare primavara cu smaraldul sau viu. dar tot ea ne acopera mormintele in care dormim la sfarsit.Banala iarba a fiecarei dimineti de vara ne primeste pasii si ne aminteste ca va veni o vreme cand vom asculta de sub ea fosnetul usor al adierilor de vant.Nesfarsitele lunci inverzite ma desfata dar ma si melancolizeza, in egala masura. Sper ca despre acest fel de iarba ne intrebi.Si cu siguranta e sanatoasa, fie ca ne da speranta fie ca ne aminteste ca suntem efemeri.

| Malvina24 a răspuns:

Asa e ai mare dreptate! verdeturile naturale sunt mai sanatoase decat cele cumparate pline de chimicale! multumim ca ne-ai reamintit!

mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Dar nu ar fi mai bine daca nu ar mai folosi nimeni nici un drog?happy Crede-ma ca ar fi de 100 de ori mai sanatoswinking

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Mai sanatos este sa nu folositi asa ceva.

| pacman a răspuns:

Intradevar! dar e ilegalawinking

| mrsolo a răspuns:

Ai dreptate, dar pana la urma nici un drog nu e sanatos happy

| trabardie a răspuns:

E mai sanatoasa decit tutunul, ce sa mai vb de jegurile din weed-shop.Recomand cu caldura Golden Acapulco!

| WeeD a răspuns:

Lasati`le nu sunt bune!

| pelu explică:

In fine nu ne-am inteles cu ce am zis ma scuzati de deranj`

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa consulti un specialist, sa nu patesti doamne fereste ca NUTU

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi mai sanatos sa mananci iarba ...asa ai fi mai BIO