| george_3250 a întrebat:

Ce este usb drivers?big grinbig grinbig grinbig grinbig grinbig grin fundita pentru cel mai exlicit raspuns

Răspuns Câştigător
| amicumms a răspuns:

Drivere pentru usb, adica acele fisere care ii dau voie sa functioneze.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un USB driver este cunoscut ca si uun stik(nu stiu daca asa se scrie dar asa se pronunta).PE el poti incarca date de pe PC si alte aparate.Este la fel ca un hard disk numai ca este portabil.Cea mai mare capacitate actuala al unui USB este de 32 sau 64 de GB. Poti cauta niste raspunsuri mai explicite si corecte la specialisti si pe site-urile de specialitate. Sper ca t-i-am fost de ajutor.

| george_3250 explică:

Dar mie de la acest fisier nu ma lasa sa bag nimic in telefonbig grinbig grinbig grin:big grin:.