| edy1thebest a întrebat:

Am urmarit acest subiect o vreme insa nu m-a lamurit nimeni.
Am un Samsung Galaxy Mini. As dori sa adaug aplicatii gratis pe el.
Dupa cum stiti in Kies exista aplicatii pentru care trebuie sa platesti: stie careva cum pot adauga acele aplicatii gratis in telefonul meu?
Daca stiti tutoriale, va rog sa puneti link-ul in raspuns.
Vreau un raspuns cat mai exlicit.
Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| MKV a răspuns:

Te sfatuiesc sa descarci aplicatiile din AndroidMarket! mahjoritatea sunt gratis si sunt f bune. daca doresti descarcarea de pe pc tau de pe internet aceste aplicatii pot contine virusi care pot rula. si anterior distruge softul telefonului! Bfthappy

3 răspunsuri:
| francesca89 a răspuns:

Android market

| Fluffinator a răspuns:

Din cate stiu eu.Galaxy mini are Android nu-i asa? Si daca are android trebuie sa ai in telefon un programel numit ANDROID MARKET. Cu ala descarci ce vrei tu.

| edy1thebest explică:

Pai pe androit market sunt si aplicatii pentru care trebuie sa platesti
eu nu vreau sa platesc.
Alte optiuni?