| anonim_4396 a întrebat:

Ce exerciții pot face pentru a ma îngrășa?

44 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Intrebi ce "pot face pentru a ma îngrășa".

Să mănânci până vezi/auzi că strigă la tine cântarul: "stop"

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Am scris exerciții?

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mă intrebi dacă ai scris? Citește și tu ce...

da, fă exerciții de mâncat!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Am scris "am scris exerciții" si am pus emoji si s-a pus semnul de întrebare

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mami, făcând exerciții nu te ingrași! Dacă asta e ținta ta (a pune grăsime), fă ce ți-am spus. Dacă nu, REFORMULEAZĂ

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Mami ii zici lui maica-ta si in al doilea rând da am scris greșit din greseala dar trebuia sa spun pentru mușchi mulțumit/a?

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

" Efectiiiivvvvvvvv : am scris greșit din greseala"

te-ai enervat de scrii așa dezlânat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Da ce puii mei tot ai?

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Că te manifești ciudat dar tu zici că așa si arăți

https://www.tpu.ro/......sunt-fata/

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Bun am înțeles, si care e problema ta?

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Că te manifești vioolent și scrii derutant și apoi tot tu faci fițe. Clar acum?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Ce fițe am făcut? Deci nu înțeleg frate dacă nu îți convine nu mai scrie ce vrei sa demonstrezi?

| sierra1 a răspuns:

Https://www.tpu.ro/......ai-repede/

uită-te aici BĂI ficior, deja știai ce vrei adică cum că țintești să pui grasime te tine mâncând la greu. Si dacă eu iți spun exact asta, faci fițe!
Stai in banca ta și zi "merci"

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Bai frate sunt fata si in al doile a rând lasa ma in puii mei in pace si termina ca dovedești cei 7 ani de acasa pe care nu ii ai am vrut niște exericitii lasa i pe cei inteligenți sa răspundă

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Poftă mare!

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

O sa închei Conversația aici deoarece nu vreau sa ma cert cu necunoscuți pe net

| Anonim147943 a răspuns:

Ca sa te ingrasi poti manca fast-food sau nesanatos (dulciuri).

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

De fapt toți iți sunt necunoscuți cărora le ceri "sfaturi".

Cu plăcere

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Da,e o diferența sa ma cert cu un necunoscut sau sa ma ajute cu sfaturi un necunoscut gândește înainte sa vorbești degeaba

| haileewatson a răspuns:

Nu exista exercitii pentru ingrasat. Ai 14 ani, nici macar nu esti dezvoltata. O sa te ingrasi/dezvolti in mod natural in urmatorii ani

| sierra1 a răspuns (pentru haileewatson):

Ei și tu... face și el/ea fițe că-i la modă fiind incognito

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Invidia doare mai ales ca nu ma Cunoști?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru sierra1):

Bun o sa explic asta ultima data O FATA MI A DAT CONTUL EI O PRIETENA CLAR? dacă ești asa interesat/a de viata mea nu mai cauta in contul meu

| sierra1 a răspuns (pentru anonim_4396):

Du-te mami si te... odihnește, e târziu deja

| darrio2007 a răspuns:

Cu lingura. De la farfurie la gură.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dacă l ai respecta înainte in fine nu mi bat capu cu geloși pe net dacă vrei sa ma jignești spune, nu ai decât dar dai dovada de cei 7 ani pe care nu ii ai

| darrio2007 a răspuns:

Alo, fata sau băiat ce oi fi, poți vorbi frumos? Am nepoți mai mari decat tine. Deja te-ai bălăcărit cu sierra, acum mă iei pe mine? De-asta ai cont pe TPU, ca sa jignești pe toți care-ți răspund? Pune întrebări cu logică daca vrei sa fii ajutat(ă). Aici nu sunt acceptate jignirile. Mai vorbești și de cei 7 ani de acasă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru darrio2007):

Serios? Am pus o întrebare care așteptăm un răspuns nu ce mi ai scris tu? eu zic ca nu e cazul sa vorbim aici de 7 ani de acasa..nu e cazul si in ea s-a luat de mine deci nu te mai baga?

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Am pus niște emoji si s-a pus? Scuze