| Deliamoise11 a întrebat:

Ce fac daca eu plac un baiat...si stiu ca el nu ma place? Se poate sa ma placa si el pe parcurs? L.am întrebat daca ma place si a zis ca nu. Dar a vrut sa rămânem prieteni

3 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

A vrut sa ramaneti prieteni ca sa nu plangi si se gandeste ca poate pe viitor poate profita de tine acum ca i`ai spus cat il placi.Ii va fi usor sa faca asta daca il refuza alta fata de care ii place lui.

| FaraNume1245 a răspuns:

Asa se simt si baietii din friend-zone.

| Kis_Iuliana_1983 a răspuns:

Ai posibilitatea de a-i deveni foarte buna prietena, dar sa nu-l sufoci, ca o sa aiba efect contrar! Fii foarte atenta la ce-i place, ce il preocupa si fii persoana care ii da solutia in momentul in care o cauta. Va ramane surprins! Si ai grija sa nu te dai de gol! In orice caz, cele mai multe relatii de prietenie intre o fata si un baiat duc de cele mai multe ori la o relatie precum cea pe care ti-o doresti tu! Fii smart, anticipeaza-i fiecare miscare si gest si-l vei surprinde! Bafta!