| mimi973 a întrebat:

Ce fac sa imi creasca increderea in mine? sa am propria personalitate?

Răspuns Câştigător
| UserulAnonim a răspuns:

Ma regasesc in intrebarea ta.
Fa exercitii, nu neaparat la sala, ci in intimitate. Mananca sanatos si gaseste-ti activitati care nu presupune statul in fata ecranului.
Si serios vorbesc, indiferent daca esti fata sau baiat, dupa 3 saptamani de munca serioasa, o sa arati bestial.
Funda?

| mimi973 explică (pentru UserulAnonim):

Sunt fata. multumesc. dar am incercat tot felul de sporturi si degeaba. serios acum. nu stiu ce sa mai fac.

Răspuns Apreciat de Editori
| anonima1201 a răspuns:

Ar trebui sa iti notezi fiecare succes, fiecare mica bucurie pe o foaie si cand esti trista sa le citesti(de fapt oricand poti sa le recitesti), daca esti buna la o materie, iti place si o intelegi asigura-te ca esti cea mai buna la ea si du-te la concursuri si olimpiade si dovedeste-ti talentul.Gaseste o activitate care iti place(muzica, teatru sau orice) si invat-o. In fiecare seara inainte de culcare ai putea sa te gandesti la realtizarile din ziua respectiva si mai am idei. Daca iti plac ideile mele atunci zi-mi si iti mai spun.

| mimi973 explică (pentru anonima1201):

Mai spune-mi plss

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat