| NevastuicAaA a întrebat:

Ce faceti de Revelion?

14 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

Eu stau acasa cu familia si prietenii happy

| MioaraParalescu a răspuns:

Ma dau cu sania!

| AdeElLl a răspuns:

Stau pe facebookstraight face

| LineGuide a răspuns:

Rock time!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi ma duc la o fata si chemam mai multi la ea happy tu?

| NevastuicAaA explică (pentru anonim_4396):

Eu stau acasa.Ma uit la tv, dau artificii, beau sampanie cu prietenii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acasa, probabil ies afar cu prietenii...

| AlleAlllexandra a răspuns:

Eu,dau party alaturi de cei dragi (prieteni, vecini (tineri) ...multi altii ), Tu?
fundita? kiss Pllss

| adeliz a răspuns:

Nu prea multe. Eu stau acasa cu familia; in fiecare an am stat si nu vreau sa schimb traditia. happy

| Iulia250711 a răspuns:

Stau acasa cu verisorul meu enervant, mananc sarmale ca sparta si ma uit la emisiuni cu dan negru.

| briinfinity a răspuns:

Stau cu prietenii, dansez, ma distrez :-)

| fetitacreionas a răspuns:

De obicei, anul nou pentru mine nu e mare sărbătoare, fiidcă calendarul e făcut doar pentru a ţine cont de timp, a fost creat pentru agricultură, deci venirea unui an nou nu e şi-n realitate, e doar un lucru creat de noi, la fel şi sărbătoarea... Nu ştiu dacă aţi înţeles ce vreau să spun. Dar pentru că aşa e obiceiul, stau acasă cu familia mea, şi interacţionăm totodată şi cu cealaltă parte a familiei mele(buneii, uchiul, mătuşa, verişoara) prin skype.