| LSMM a întrebat:

Ce faceţi când vă simţiţi, brusc, inutili pe lumea asta?

6 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Mă apucă o stare ciudată și-mi vin în cap toate greșelile pe care le-am făcut.
Am nevoie de cineva care să "mă scoată" din starea asta. Dacă nu e nimeni, o țin așa mult și revin la obiceiuri vechi și proaste. (asta dacă sunt singură)

Adevărul e că și atunci când sunt fericită, nu văd cu ce-s utilă, cu ce ajut?

| William a răspuns:

Invat la fizica.

| neutrino a răspuns:

Incerc sa ma culc, ma sperie acest adevar!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi continui viata, ce sa si fac.

| MissVamp a răspuns:

Pai ma simt asa uneori.Dar nu prea imi pasa si ma culc. happy

| Eiccjsjdijcdj a răspuns:

Apropo toata lumea are un rost pe lume!
Totul e ceva pshihic.Probabil stai azi cu moralul mai prost.
Funda?