| anonim_4396 a întrebat:

Ce faceti daca va pierdeti intr-un oras mare in alta tara?

4 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Ma duc la politie

| IustinaC a răspuns:

Stiu patru limbi straine [Rusa, Franceza, Engleza si Italiana] cu siguranta ma descurc

| bobby90 a răspuns:

Imi fac viata laughing Fac ceea ce ar face multi. Descopar...lucruri, oameni, etc...te rog frumos daca ma poti teleporta fa-o, China-Maccau! Astept cu nerabdare sa ma contactezi laughing!

| MarcŞiAtât a răspuns:

Ma duc la metrou, cersesc, ma da politia afara, ma prostituez, ma duc la cineva si injur in romaneste, cu banii de la prostitutie imi cumpar lucruri inutile dintr.un managazin ciudat, alerg dezbracat si cu o punga pe cap printr.un supermarket ( CHIAR VRETI SA VEDETI ASTA smug.ma refer la fete happy ), ma prostituez din nou...si apoi o sun pe mama happy