| anonim_4396 a întrebat:

Ce faceti cand sunteti prea tristi ca sa puteti dormi? Pierdeti toata noaptea?

4 răspunsuri:
| ghiCIne a răspuns:

La tristete, de obicei cautam sa ma intristez si mai tare, dar era o prostie.
Ma oboseam sa ascult tot felul de melodii pana imi venea somnul.
Poate mi-ar fi prins mai bine sa scriu ce gandesc, sa desenez sau sa mananc. ca sa ma descarc. Oricum, ceva de genul asta.
Ai putea urmari un film de comedie, care sa-ti mai potoleasca tristetea, de exemplu, chiar mai-nainte am urmarit filmul "Yes, man". chiar a fost tare.

| ionutzul31 a răspuns:

Inchizi ochii si te straduiesti sa nu ii mai deschizi. Oricat de trista esti, tot adormi in maxim 1 ora laughing

| SimonaAdina a răspuns:

Cel mai bine este sa te descarci,incerci sa vb cu cineva, cu cineva in care ai incredere si pe care iubesti. Daca te descarci o sa fi mai linistit, o sa te ajute foarte mult sa vezi ca cineva este alaturi de tine si te sustine.

| elenababy a răspuns:

Incearca sa gandesti pozitiv si sa nu te mai gandesti la tot ce e rau sau ce a fost.