| ILoveTokioHotel a întrebat:

Ce faceti de obicei cand sunteti plictisiti?

Răspuns Câştigător
| Mălinuşaaa a răspuns:

Heii big hug Sa`nteleg ca esti plictisita big grin am si eu aceasta problema desss.pai de obicei.sun o prietena o chem pe la mine sau vorbim doar la tel.desenez,imi fac unghiile, ma mai uit pe clopotel la teste daca au aparut noi, ies afara si ma plimb.[pakat ca acum ploua si e urat afara] laughing oricum. daca ai un animal incearca si joaca`te cu el mai mult sau da`i mai multa atentie.Multa Bafta kiss! Fundita?batting eyelashes

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Raspund pe TPU, ma uit pe facebook love struck

| AnneMarri a răspuns:

imi gasesc ceva de facut

| push2gl a răspuns:

Joc un joc nou la pc

| Larisa a răspuns:

De obicei imi iau o carte si citesc,Trebuie neaparat sa fie ceva captivant,si asa scap si de plictiseala, fiindca sunt captivata de ceea ce citesc, si imi si inbogatesc vocabularul si cunostintele

| apalipis a răspuns:

Eu de obicei cand sunt plictisita ma pun sa dorm sau ma uit la un film/serial. Daca nici asa nu merge sa scap de plictiseala atunci caut jocuri pe internet desi nu sunt adepta jocurilor.

| TheVampireDiaries a răspuns:

Eu ma joc pe net,incerc jocuri noi, ascult muzica, etc... funda?

| C4br0n a răspuns:

Imi iau un film sau ies p'afarawinking

| claudia1981 a răspuns:

Ma gandesc la ceva frumos si incerc sa cant ssstt da fara sa ma auda nimeni ha ha ha