| Bogmina a întrebat:

Ce faceti voi de obicei cind sunteti plictisiti?

Răspuns Câştigător
| τττ a răspuns:

Oh,sunt așa multe de făcut!
1.Citește o carte.
2.Stai pe PC.
3.Fă curat în cameră.
4. Învață.
5. Întâlnește-te cu prietenii.
6. Ajut-o pe mama la gătit.
7.Ieși pe afară.
8.Du-te prin parc.
9.Fă-ți prieteni noi.
10.Răspunde la întrebările de pe TPU.

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| rousz a răspuns:

Ma joc sau ma uit la desene sau ies cu prietenii sau ma uit la un film, sau dorm laughing

Răspuns utilizator avertizat
| mitika12 a răspuns:

Ma plimb cu bicicleta sau ies putin afara si fac sportwinking

| smocky a răspuns:

De obicei, ma plictisesc doar cand ploua afara.I-mi iau castile, niste bani, si ies la in scara, la un bidonhappy. Vremea urata e de vina cand beau.

| Gamingx61 a răspuns:

Iau 10 lei ma duc afara cu prietenii rad si ma intorc seara.
Stau la calculator ma joc(LoL, Biliard, TribalWars, ma uit la videuri pe youtube sau la streamuri pe twitch.tv)
Raspund la intrebarile utilizatorilor TPU, stau pe FB, incerc jocuri noi, invat la engleza, visez la un viitor de invidiat, ajut prin casa si cam atat. Pa-pa