| halooha a întrebat:

Ce faceti de sarbatori mai ales de revelion?

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Stau acasa si-mi petrec timpul ca si cum ar fi o zi obisnuita.

| 愛日本 a răspuns:

Petreceri love struck Prieteni love struck Muzică (Coline) love struck
Plec la varămea în satul ''roman'' Moigrad.
La 12 noaptea de anul nou merg să vad artificiile şi îmi petrec ziua de naştere. Ziua mea de naştere e în 1 ianuarie
Bye!

| Sἶrenἶa a răspuns:

Nu stiu...yawn

| lovebitesforever a răspuns:

De Craciun cel mai probabil o sa stau acasa, o sa stau cu musafirii, cu rudele, mancam, ascultam muzica, deschidem cadourile. Apoi plec pe la alte rude, 'cu colinda'.
Iar de Anul Nou, ies cu prietenii mei, si ma distrez :X, iar dupa 12 ma intorc acasa(na, ce sa fac) si continui distractia cu restul.