| mispis a întrebat:

Hei. Ce faceti de sarbatori? Dar de Revelion?

6 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

De Craciun, reuniune de familie.Ma doare capul de pe acum.Nu stiu de ce, dar in fiecare sunt parca si mai multe rude si stau si mai mult pe la noi
De Revelion un party mic

| mgtow a răspuns:

O sa exprim timpul pana la cina de noapte de craciun jucanduma la ps3 GT5 apoi ies cu amicii sa bem. De revelion la fel pana cand iau strugurii si iar ies la o betie laughing

| pwp a răspuns:

Sarbatorile vin, sarbatorile vin happy
de craciun o sa ma duc la tara, iar de revelion o sa stau la o prietena
u?
pa-pa love struck

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Voi petrece Craciunul cu familia, de Revelion inca nu stiu, poate merg pe undeva.
Dar tu?

O seara placutahappy

| 愛日本 a răspuns:

La revelion e ziua mealove struck! 1 ianuarie:-p
La noi se dau artificii! La ora 12
Inaintede ora 12, verisoara mea cu familia vin la noi cu o sampanie de copii si dtam, acasa pana la ora 12happy
Atunci mergem la artificii iar dupa ce se termina eu cu verisoara mea mergem la un prieten la o petrecere! Dar nimeni nu intra fara un platou si un suc:-p

E superr!

Anul trecut am stat pana la 5dimineata!kiss
A fost superrr!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De Sfantul Andrei voi iesi in oras, iar de Craciun si de Revelion voi petrece in familie.