| EstiFericitaSauTrista a întrebat:

Ce faceti prima data cand va treziti?

24 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ma asigur ca sunt suficient de treaza.De obicei imi ia un sfert de ora actiunea asta

| Bacemi a răspuns:

Gandesc.

| Libelle a răspuns:

Ma spal pe fata.ca sa ma trezesc calumea.

| Emma a răspuns:

Merg la baie si ma pregatesc de scoalahappy

| Bianka a răspuns:

Merg la baielaughing

| vreauTotulSauNimic a răspuns:

Pai cand ma trezesc ma duc in baie si ma spal pe fata si pe dintii.

| Aiicha a răspuns:

Dau drumul la muzica!

| Derye a răspuns:

Sex

| madda9588 a răspuns:

Ma uit la ceas si imi zic ca mai stau 10 minbig grin

| EstiFericitaSauTrista explică:

Deea &Elu eu de obicei beau cafeaua si fumez cam 2 tigaribig grin

| madalina2727 a răspuns:

Lenevesc vreo 5minute in pat, iar dupa beau in pahar mare cu apa. Iar apoi imi incep ziua.

| PotHed a răspuns:

Cred ca ma gandesc ce am visat asearawinking

| ank a răspuns:

In timpul scolii, ma gandesc cu groaza (de cele mai multe ori) la orele ce urmeaza.
iar in restul zilelor sunt mai fericita ca niciodatabig grin

| Cristary a răspuns:

Casc, si ma intind.

| ღÐeeaĠoneČrazyღ a răspuns:

Salut.Pai imi aprind o tigara si merg sa spal pe fata si pe dintibig grin. Tu ce faci prima data cand te trezestismug?

| ღÐeeaĠoneČrazyღ a răspuns:

Ahamsmug. Pai e bine atunci. Cel putin pe mine tigara ma trezestebig grinlaughing

| maimutzica a răspuns:

Pun mana pe tel! tu?

| DemiLovato_3541 a răspuns:

Doamne ce intrebari ne irosesti timpu cu niste intrebari de 10 banutzi

| Deddu a răspuns:

Casclaughing

| andydee a răspuns:

Avand in vedere ca pe mine ma trezesta soneria telefonului.ma uit la el si opresc alarma. iar cand dorm la bunik cand ma trezesc dau cu capul de tavanlaughing[care e foarte jos straight face ]tu?

| Cristyn a răspuns:

Depine, ce stare am...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

BunA Ziua,
Este o reactie biologica zic eu, aceea de a te uita la ceas.
eu asta fac!
Cum ma scol ma uit la ceas.
Numai bine, Anisoara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma ridic din pat.laughing

| YoYo_9855 a răspuns:

Ma scol din pat, intru un minut pe mess si apoi ma spal pe fata si pe dintzibig grin