| Andreea956 a întrebat:

Ce faci cand iti este rau de la stomac ( fara pastile)?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Pai, ma intind pe canapea la televizor si stau linistita pe spate pana imi trece sau pe o parte depinde cum imi vine mai bine sau in pat in camera mea si ma uit la un film pe calculator, beau in ceai cald daca e cazul sau mananc ceva daca ma doare de foame. de ce te doare stomacul?sad daca da insanatosire grabnica:*

3 răspunsuri:
| Nicoleta a răspuns:

Mananca niste lamaie

| eternity_7621 a răspuns:

Am un prieten cand ii e greata sau ii e rau la stomac lua bicarbonat sodiu cu apa si trece...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andrea tu ce faci cand mamei tale iieste rau