| Despina1234 a întrebat:

Ce sa faci cand un băiat cu, care ai fost apropiata nu te mai baga in seama si vorbeste cu alte fete? adică nu ca nu mă mai baga in seama..ma baga in seama ocazional si daca nu îl bag eu in seama sau daca zic ca e prost sau altele zice ca-s rea..deci?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Pai nu-l baga nici tu in seama si vezi daca i convine

3 răspunsuri:
| Seepty a răspuns:

Zic sa nu-l mai bagi in seama, asa se va intoarce el la tine si isi va cere iertare pentru ca nu a mai vorbit cu tine si te-a evitat.

| Solitude15 a răspuns:

E invidios gelos nushtiu poate te place si vrea sa fie din nou cu tine si vrea sa te faca geloasa

| 008 a răspuns:

Eu zic ca nu merita sa te necajesti pentru acest lucru. Daca actioneaza asa cu siguranta nu ii pasa prea mult de tine. Incearca sa il ignori uneori si vezi ce se intampla. Sper ca te va ajuta sfatul meu