| Soarin2020 a întrebat:

Ce faci daca iubita ta online iti trimite poze false cu ea, atat timp cat eu am trimis poze reale.Ce ar trebui sa fac?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

O poti bloca si-i spune "adio"

| Furnicuta000 a răspuns:

Nu cred ca o poti numi iubita ta atata timp cat tu nu stii cum arata ea in realitate

| Nemeessis a răspuns:

Salut. În primul rând, trebuie să fii sigur că pozele sunt false, nu doar să bănuiești. Dacă ești 100% sigur, de ce nu discuți cu ea despre asta? În cazul în care pozele chiar sunt false iar ea nu recunoaște și o ține tot așa, e imposibil să ai o relație cu o astfel de persoană. Tot ce o să aveți vor fi discuțiile online. Atâta timp cât ea își ascunde adevărata identitate, o să fie imposibil să vă vedeți. Nu o să ai parte de o îmbrățișare caldă din partea ei, nu o să poți să o ții de mână, iar de viitorul îndepărtat nici nu are rost să mai zic, e ceva logic. Ce poți tu sa faci este să discuți cu ea. Vezi ce zice. În funcție de răspunsul ei, va trebui să faci mai departe ceea ce simți.

| luigifan a răspuns:

Să o părăsești sau să vorbești cu ea.