| AndreeaZM a întrebat:

Ce faci daca unui baiat ii place parfumul tau cu care te dai?

10 răspunsuri:
| RockNbeer a răspuns:

In primul rand inveti sa asezi corect cuvintele intr-o propozitie, apoi, ii multumesti frumos respectivului si ii spui de unde ti l-ai cumparat.

| TonyTZu a răspuns (pentru RockNbeer):

Am scris asa pentru amuzament dar vad ca nu aveti simtul umorului.

| RockNbeer a răspuns (pentru TonyTZu):

Si de ce imi spui mie asta?

| TonyTZu a răspuns (pentru RockNbeer):

De chici si de mau.

| RockNbeer a răspuns (pentru TonyTZu):

Ok...

| TonyTZu a răspuns (pentru RockNbeer):

Aha

| BlueViP a răspuns:

Te dai cu el intr-un mod subtil ca sa-l poata simti cand e cat mai aproape de tine, dar nici cat sa trebuiasca sa isi bage nasul.

| TonyTZu a răspuns:

Ii spui sa-si ea si el laughing

| DeliaDelii a răspuns:

Daca iti place de el, te dai tot timpul laughing) Pana-l atragi smug