| alexutza222 a întrebat:

Ce facultate e mai de viitor: asistenta sociala, sociologie, istorie, stiinte ale educatei(aici dupa primul semestru fac optiunea Psihopedagogie speciala-asta ar fi ok, dar mi-e frica sa nu reusesc si sa ajung la Pedagogie-ceea ce nu vreau sub nicio forma. )?
Mersi mult!

1 răspuns:
| Predator30 a răspuns:

Buna,asistenta sociala tot timpul va fi de viitor, locuri de munca sunt multe, iar daca iti place ceea ce faci din ce ai scris tu mai sus asta ar fi parerea mea, indifierent de alegerea pe care o vei face iti doresc mult succes!