| philips a întrebat:

Ce facultate ma indrumati sa o urmez? (pentru meserie banoasa si usoara)

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Administrator sau ca sofer pe ambulanta ori asistent pe ambulanta.

7 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

Eu zic sa urmezi ceea ce iti place tie,deoarece vrei lucra cu placere, si vei putea sa conduci tu propia firma, sa devi tu sefu. Daca tie iti va palceea ceeea ce faci o sa ti se para foarte usor si bani multi.

| NoCharachter a răspuns:

Facultatea de drept. Devii avocatwinking.

| katy a răspuns:

Munca putin si multi bani.cam imposibil

| Vasilina a răspuns:

Depinde dupa posibilitati si ce ti-ar placea sa urmezi.big grin
in orice caz ce alegi sa faci sa o faci din placerebig grinhappy
eu una ma gandesc sa merg la drept sau jurnalism:d

| Andrutsa15 a răspuns:

Psihologiawinking

| LadyZuza a răspuns:

Din orice faci bani multi, trebuie doar sa fi destept... good luck

| StillLoveU a răspuns:

Hmmmm chiar nu stiu c sa zic e km dificil in ziua de azi sa ai o meserie banoasa si usoara la noi in tara. faza cu dreptul nu stiu cat o sa mai tina ca deja km toata lumea da la drept. cred ca cea mai usoara meserie ar fi in politica: stiinte politice.
bafta