| angemon500 a întrebat:

Cine imi spune si mie toate tipurile de medici si cea mai banoasa(sa spunem asa). Care este cea mai grea si ce mai usoara si ce facultate trebuie sa urmez. FundaVOT

5 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Eu stiu de facultatea de medicina.

| angemon500 explică (pentru T0T):

Oauuuuuu ce raspuns de tot cacatu lasate ma de TPU doar asa sa iesi si tu campionu zilei

| T0T a răspuns (pentru angemon500):

Asa ai facut si tu cand ai iesit nu? Pai asteapta tu raspunsuri, eu numai de aia stiu. Daca primesti alte raspunsuri esti liber sa imi faci raspunsul asa daca nu eu zic ca foloseste la ceva.

| angemon500 explică (pentru T0T):

Pai in primul rand eu am intrebat care sunt TOATE tipurile de medici, capis?

| T0T a răspuns (pentru angemon500):

Nutritie,kinetoterapie,acupunctura,alergologie,biorezonanta,cardiologie,ortopedie,chirurgie,dermatologie,endocrinologie,gastroenterologie,medicina de familie,pediatrie,neurologie,geriatrie,homeopatie,ginecologie,medicina interna, nefrologie, oncologie, oftalmologie, imagistica,