| stropitoareee a întrebat:

Ce facultati sunt in Timisoara, care in decurs de 3 ani sa iei bacul? E nu l-am luat bacul si as vrea sa ma inscriu la o facultate, care in decurs de 3 ani sa iau bacul... Dau funda!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu exista facultati in care sa intri fara diploma de bacalaureat, in schimb exista unele scoli postliceale.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si cum ai tu impresia ca intri la facultate fara diploma de bac?

pune mana invata, da ti bacul si pe urma vezi tu si de facultate? si ma rog de ce ai nevoie de 3 ani sa iei bacul?