| Mdiidn a întrebat:

Ce farsa la telefon sa ii fac unei persoane care ma uraste (habarnu am de ce ) dar vreau sa ii fac o farsa sa il enervez dar fara sa afle ca eu am facut-o.
Stiu sa scriu #31# dar ca ce sa ii zic la telefon?

2 răspunsuri:
| Kathleya a răspuns:

Vorbeste gros si zi-i ca esti Satana. Spune-i sa-si faca bagajele si chestii de genu. Eu i-am facut-o cuiva si a tinut. M-am inspirat de aici: http://www.youtube.com/watch?v=lyjzqkiW7FQ&feature=related

| sasuke71 a răspuns:

Spune-i ca esti Radu care sare gardu' si vrei sa il reparilaughing fundita?big grin