| Irinka a întrebat:

Ce farse ati facut nu profesorilor?

2 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Guma pe fundul profei de bio, am baut cu bcr-my best friend la scoala vin coniac si bere, rupeam clanta usii la cateva luni, am rupt lemnul din mijl bancilor si l-am pus pe foc, am spart toate geamurile, i-am dat o sticla de coniac unui profesor de ziua lui, am dat cu petarde in clasa si am scapat de chimie, de hallowen aveam de la 7 dim religie si am luat un craniu l-am dat cu o substanta fosforescenta l-am pus pe catedra si in craniul scheletului am pus niste lumanari pe care le-am aprins, a murit profa de frica era intuneric besna, am dat cu substante chimice pe tabla si am scapat de ora. mai sunt muuuuuuulte da mi-e lene sa mai scriu. uh ce ai facut?

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

De craciun am legat de instalatie o ata care era pe tabla si am tras de ea pana cand a cazut pe profa de mate batrana nici nu si-a dat seama. am legat de clopotelul din brad o ata iarasi si trageam de ia pana la urma am trantit si bradul, am aruncat cu guma de sub banca pe catalog si pe scaunul profei de bio o super bunaciune sincer a fost greseala i sa lipit guma pe fund, am baut vin la prima ora cu bcr-my best friend dupa care am baut in alte zile coniac bere si din nou vin cu sticla si ne-am imbatat. cand a auzit dirigintele a facut spume, rupeam clanta usii la cateva luni,