| Anonimusss a întrebat:

Ce farse pot face cu clasa mea profesorilor? aveti idei? voi ce ati >>facut?::

11 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Farsa? Nu prea e farsa dau profii au avut multe suprize de la noi... Cea mai frecventa era aia cand veneau la ora si clasa era goala.

| addicting a răspuns:

Noi am facut farse la profi si nu s-au suparat deloc pe noi.ba cu manuta aia care se cumpara de halowen, pe scaun, sau ne-am dus toti in baie si in clasa nuh mai era nimeni dah a mers prin clasa a 5 a6 dupa aia n-a mai merssad

| Alii a răspuns:

La la scoala se fac campionate intre clase si a pe 31 martie clasa 6A(dirig. profu de isterie)laughing si 6B(profu de fizic)...si noi aveam istorie si tot ii ziceam ca il cheama profu de fizicalaughinglaughing. a iesit si i-am zis ca a fost pacaleala si ne'a dat la toata clasa 3straight facestraight face.sicer.si nu am mai facut farse.doar intre noi colegii.

De ex: un coleg Cosmin, i-a zis unei fete(e tot in clasa cu noi MAdalina)ca diriga a murit.si ea tot zicea: nu mai vine la scoala, cum s-a intamplat.chesti de genu.si s-a dus cu maicasa la spital la diriga si noi o asteptam : Pacaleala de 1 aprilie...pe 2 a fost ziua ei si nu a mai adus bobo cryinglaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa va potoliti pentru ca scoala nu e loc de destrabalare.
Poate sa iasa urat si totul e in defavoarea voastra.
Daca enervati un prof sa vedeti ce va scoate de la inima si fara prea mult efort va tine in 3 si 4winking. Nu conteaza cat inveti tu, ca poate sa iti dea cele mai dificile intrebari sau teste neanuntate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iam pus la intrare o punga cu faina iar cand intra cade punga

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urasc scoala asta crying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am facut farse cu diriga de matelaughingi-am pus pioneze in scaun si iau ntrat in cur laughing si apoi ne tot intreba cine a facut asta si criza i tipa de durere laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu i-am pus unei colege lipici pe scaun
id ul meu este andu0230@yahoo.com

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cea mai buna farsa este cea cu guma pe scaun sau pasta de pix

| gazza a răspuns:

Eu am pus unei fetelipicipe scaun.
id ul meu andu0230@yahoo.com

| sergiu7E39c a răspuns:

Glumesti,astea sunt farse?laughing Eu sunt la fel ca Andy Larkin, depinde de situatie, trebuie sa fii destept sa faci farse!