| Lyss . a întrebat:

Hei! In curand o sa am banchetul si as dori sa imi sugerati cateva activitati pe care le-am putea face. Joculete, farse, chestii. Cel mai bun raspuns primeste fundita xD. Si fara chestii gen pasta de dinti, crema de ghete pe clanta. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| dyana_8491 a răspuns:

Faceti un joc gen invarte sticla!
dati cate un premiu fiecarui profesor, spre ex: diploma pentru cel mai intelegator profesor sau diploma pentru cea mai binne imbracata profesoara!
acelasi lucru il puteti face si pentru colegi:*
bafta!:*

4 răspunsuri:
| Lyss . explică:

Concurs de Miss si Mister va fi xD. E organizat de profesori. Initial era in program sa facem si karaoke, dar scoala nu vrea sa ne dea statiile si echipamentul necesar, deci s-a renuntat la idee.
Imi place ideea cu diplomele O. o'! O sa le propun azi colegilor si sper sa le placa la fel de mult ca si mie xD. Laxative. Uhm. Le voi spune baietilor xD. Multumesc tuturor!

| anducu a răspuns:

hee hee

pai. ati putea cuimpara laxativlaughing sa puneti in suclaughing[baietii de la mine au facut, spre sfarsitul petrecerii]

| sNukki a răspuns:

Faceti un concurs de Miss si Mister dar numai ca ei sa fie Regina si Regele... Faceti karaoke nu stiu ce altceva ati mai putea face. Daca imi vine alta idee iti zic, ca si eu am banchet anul acesta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.
si eu am bachetul pe 4.deabea ast:X
Am auzit de anul trec c au organizat concurs de dans.si miss si mister