| UnderGroundForMe a întrebat:

Ce farse pot face intr-o tabara merg cu clasa! mersi pentru raspunsurile care le primesc...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti face multe farse in tabra eu am fost si am facut. vorba lui sol metoda aceea functioneaza mereu. Ia o foaie si un pix lipeste cu pasta de dinti pe usa si scrie WC public. mai este o metoda clasica sa bati la usa si sa fugi. sa pui o gramada de pasta de dinti pe usa. noaptea cand dorm toti intrii le pui pasta de dinti pe fata si ii gadili iar apoi o sa-si dea cu mana pe fata si o sa intinda pasta de dinti. daca sunteti la munte ie si afara si da cu pietre in geam si mormaie ca un urs. sper sa iti fie de folosbig grin

5 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Clasica pasta de dinti peste clanta este mereu de efecthee hee.

| gabriela a răspuns:

Sare in sucuri si desert., zahar peste salam, pate, piper in ceai...atentie! nu exagera, poate iesi suparare mare laughing... Distractie placuta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drtshsht

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa scrii cu pasta de dinti pe cineva prost sau ratat cand doarme

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...eu am fost anul trecut in tabara si am luat ardei foarte iute si am manjit canile baietilor cu ardeiul.incearca si tu si o sa vezi ce reactie au.laughing