| cristina_6683 a întrebat:

Ce faze mai stiti ca "ori suntem golani ori nu mai suntem" sau " da' eu nu stiu din astea "?

dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Geo4597 a răspuns:

*Stii ce pleaca de aicia? Perversa ca pe Targu Ocna.
*Vreau sa-mi fac o prietena si nu gasesc...toate fetele sa apeleze la mine.
*Traiti-ar familia ta sa-ti traiasca.
*Deci eu m-am chinuit foarte mult timp ca sa fac antebratul asta si tu-mi dai de ma julesti.
*Nenea? Dai 3 lei?
*Daca nu imi dai 3 lei, ma pis pa mine. Imi dai? M-am pisat.
*Daca nu imi dai 3 lei, te ling. Imi dai? tonguetonguetonguetongue
*Vrea sa faca dragoste da se lasa cu razboi... e o curva penala.
*SAUUUU. ORIIII.

3 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

Sa-i pis in freza vezi aici
http://www.youtube.com/watch?v=TjxqMwPqMEI
daca iti place bagama la prieteni

| Bibiancabibi a răspuns:

Ex: Imi dai inghetata sau te ling?
Imi dai inghetata sau fac pe mine!? Nu! Am facut!
te rog fierbinte!
Sau ceva de genu` ce iti vine tie pe moment!
si tu poti sa faci faze din astea!
:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Urasc fazele asta...cand le aud parca ma zgaraie pe creier ceva...