| Mazarro a întrebat:

Ce fel de baieti preferati fetelor? >:
Frumos/Urati, Timizi/Glumeti etc...

6 răspunsuri:
| kittykat a răspuns:

Eu am o slabiciune pentru baietii amuzantzi.mai ales ca eu sufar de cum sp si pr mei,, criza rasului,, laughinglaughing desigur eu nu m`as supara sa fie si chipesh, inteligent sau iubitor big grinbig grinbig grinbig grin ...eu cred ca pentru fiecare fata exista cate un baiat asa ca... Spor la cautat laughinglaughing fetelor!

| JadeT a răspuns:

Frumosi,Glumeti,respectuosi,amuzanti,de treaba si sa puna suflet asa km e a meu:X:X:X

| hb a răspuns:

Frumos, cu tupeu, glumet, ingrijit, educat, sa se comporte frumos cu mine, spontan, generos, cu stil, sa stie sa se imbrace, cu voce/accent fain, sa miroasa frumos, sa fie bine facut, inalt.
Eu prefer tipul "bad guy" imi place sa aiba tupeu, dar sa nu fie prea increzut, sa ma atinga, dar sa nu fie prea pervers, sa placa sa se distreze, sa fie mai rebel, independent, si sa vrea sa aiba un viitor bun.

| ionelutza_7448 a răspuns:

Eu de ex.imi place ca baiatul sa fie normal ca la toate fetele frumos dar nu doar asta ...sa fie si glumethappy sa ma inteleaga si sa ma respectehappy

| Andra_3104 a răspuns:

Frumos,glumet,respectuos...big grin

| jsgggs a răspuns:

Frumos glumetz sincer iubitor sa stie sa te faca sa razi atunci cand esti suparata:X.sa vina langa tine sa te ia in brate atunci cand plangi.