| anonim_4396 a întrebat:

[fetelor]? ce fel de baieti preferati? Mai timizi, prietenosi, cuminti, smecheri etc etc?

9 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Buna,

Eu prefer baietii educati si cu simtul umorului.

| Rockart a răspuns:

Altă întrebare care se repetă la nesfârşit. Dragă, înainte să pui o întrebare caut-o te rog în bara de mai sus la *Caută întrebări sau răspunsuri* să vezi dacă s-a mai pus.

| KimBianca a răspuns:

Timizi, prietenosi, cuminiti thinking

| BonneLess a răspuns:

Smecheri.

| SookiexD a răspuns (pentru BonneLess):

Puteai spune altceva? rolling on the floor Deaia cu ochelari mari pe ochi, tricou cu strasuri, pantaloni alb-albastrui cu rupturi si adidasi?smug Bafta :*

| BonneLess a răspuns (pentru SookiexD):

Si-asa era.hee hee

| Cristina45 a răspuns:

Eu prefer un baiat ok ...adik nici prea cuminte dar nici cel mai mare golan sa nu fie, sa fie asa numai bine,

| DarkBlood32 a răspuns:

Sa fie dezbracat si smecher. rolling on the floor

| Mentosaane a răspuns:

Sa fie foarte romanticilove struck. tee puup:*