| lau123 a întrebat:

ce fel de discutii pot sa abordez in compania unei fete de care i-mi place tare mult? happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.
Poti aborda subiecte vaste, de la literatura pana la locuri de petrecut vacanta.
Trebuie sa intri diplomat in discutiile purtate cu ea (si a celor care pot fi prezenti langa ea - asta este si mai bine pentru ca asa poti auzi si ce anume ii face placere sa abordeze ca si subiect de discutie).
Poti sa-i faci o invitatie de plimbare prin parc (ziua, nu noaptea - pot aparea interpretari de genul: tipul asta vrea doar sa se culce cu mine si atat), ii cumperi o floare si usor, usor intri in discutii placute cu ea.
Mult succes.
Pa, pa.

12 răspunsuri:
| Chocolate a răspuns:

Ce'i place, ce nu'i place...cand iti zice cei place incearca sai castigi increderea vorbind despre cei place nu-i zice"bleaaachh.chestia aia.etc"se va supara... daca vbesti despre cei palce se va simti bine cu tine si va prinde drag de tine...cand iti spune si ce nu-i place, retine ceea ce nu-i place si nu fa.merge,crede-mahappy.depinde si fata ce fel de pers este

Shin
| Shin a răspuns:

Despre domenii care-i plac si ei iar tu ai cunostinte vaste happy
Shin

| Stixie a răspuns:

Păi o poţi întreba de lucrurile care o fac fericităhappy, ce îi place să facă, ce nu.cu ce se ocupă(dacă se ocupă cu ceva), pasiunile ei. şi cu ocazia asta poţi vedea şi dacă aveţi ceva în comunhappy

| redbull a răspuns:

Acuma avand in vedere ca ii vacanta. Ce planuri are de vacanta are, ce are vrea sa viziteze si in caz ca pleaca pentru mai mult timp o luna sau cam asa zi ca de abia astepti sa se intoarca sa vezi cum reactioneaza. Mai zi ca sa nu uite sa-si ea ramas bun si de la tine, poate te faci cu un sarut de toata minunea si atunci chiar o sa ii duci doru pana se intoarce big grin. asta ii doar un exemplu ar fi si altele. Face-ti o iesire asa in grup mai multi prieteni ( cam egal, nr fete = nr baieti ) si incearca sa te axezi pe ea sa o abordezi in mai multe feluri, daca poti avea ajutor si din partea celorlalti... sa mai faca o plimbare si sa mai ramaneti singuri din cand in cand, ai griji ca stiu cum ii emotiile is mari sa nu incepi sa te balbai ca dai cu picioru in tot.winking SUCCES

| n2paul a răspuns:

Orice poti vb cu ea, inclusiv teme sexuale nu ti fie rusine, dar cel mai bine este sa porti conversatii care sao faca sa se deschida ( de ex daca ea spune ca i place sa se dea cu sania, tu o intrebi ce simte at cand ea se da? sau o pui sa ti povesteasca intamplari din copilarie si insisti cat mai mult, incerci sai afli secretele )

| anne_6845 a răspuns:

Sa afli c ii place mai mult sa faca. mie asa mi se pare...sa o duci la un suc.mai povestiti. poate poatewinking.succes totusi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Domnule fii foarte atent ca din cauza unor discutii prelungite la unison sa nu o pierzi.Fii mai bine natural, respecta regula de moment realizind atunci ce e de spus. Dar fii atent si la ce vrea ea... Poate nu are nevoie de discutii prelungite...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu crezi ca ea daca te place vrea vorbe? de astea e timp dupa ce va casatoriti.acum fapte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand nu tine un subiect de discutie prea mult asta ar pute sa o plictiseasca, descuta despre lucruri amuzante da nu sari calu si incearca sa afli c fel de om merge.este simpla mea parere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cei care posteaza raspunsuri sunt cam analfabeti...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te iubesc

| dany1993 a răspuns:

Incearca sa abordezi discutii care o intereseaza in primul rand pe ea asta pentru ca sa o atragi langa tine.Si dupa incearca sa vorbesti despre chestile care le aveti in comun si dupa aia vezi ce se intampla...