| anonim_4396 a întrebat:

Ce fel de fete ii plac unui baiat?

6 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

@nony cum adica mersul leganat?thinking ca nu inteleg laughing

nony
| nony a răspuns:

De obicei alea goale laughing De ex mie imi place o bruneta cu ochii negri, 1.78.cu parul pana la fund.si mersul legánatwinking

nony
| nony a răspuns:

Silvia.mersul leganat la o fata e atunci cand merge pe drum si da din fund in stanga si in dreapta ca un pendulwinking
Se mai numeste mersul ¨fotomodel¨.sau ¨plin de bash.ni¨ big grin

auran
| auran a răspuns:

Depinde de varsta baiatului si de realizarile lui profesionale - daca-i tanar nu vrea mai mult decat sex...

| ShaKuri a răspuns:

Ce fel de baiat?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Baietilor le plac fetele destepte, cu atitudine, si bine-inteles cu sex-appealbig grin