| Andrei1496 a întrebat:

Ce lucruri credeti ca ii plac unei fete la un baiat?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Pai, eu sunt fata, deci cred ca te pot ajutabig grin eu apreciez la un baiat: simtul umorului, cat este de respectuos, cat de frumos vorbeste cu mine, intelingetabig grin adica cat de bine invata la scoala[da nu tin exagerat de mult la asta], cata atentie imi acorda si cam atatbig grin sper ca te-am ajutat

3 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Exact aceleasi lucruri pe care le place un baiat la o fata! Bine, cu exceptia unor situatii in care banul este o placere, dar nu se recunoaste nici daca se taie lemne pe anumitele. Ceva mai sus m-am referit la calitatile morale, nu la aspectul fizic. Cele care se ghideaza dupa aspectul fizic nu merita sa fie mentionate de mine.

| YTBDrawingBase a răspuns:

Fizicul[muschii], sa nu fii fraier, sa o vrajesti cu vrajeala, dar ea sa nu isi dea seama, igiena personala, inteligenta, complementele adresate ei, sa vorbeasca frumos, sa se poarte frumos, sa nu scuipe, sa nu se uite dupa ea [nu mai dupa ce o faci gagica]si...numai lucruri de bine.happy[asta doar in preajma ei omule, ca poti sa fii, sa te porti cum vrei, sa injuri, da nu sa te audawinking ], acu depinde si fata.laughing daca nu ii convine, ii dau una in guralaughing[nu lua in seama asta]

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca unei fete ii place cind baiatul ii acorda atentie, nu se uita la alte fete din jur, II FACE COMPLIMENTE, o respecta...cred ca anme aceste lucruri i-ar placea fetei din partea baiatului=}