| BlackMan a întrebat:

Ce fel de fete le plac baietilor?
blonde, brunete sau satene? cu ochii caprui albastrii sau verzi? cu parul lung, mediu sau scurt? drept sau ondulat-cret? grasute sau slabute? inalte sau scunde? cu breton sau farabig grin? o tunsoare ideeala ar fi buna tongue [sunt curioasatongue ce raspunde-tiwinking]

55 răspunsuri:
| Criss1105 a răspuns:

Wowowowowow...Stai putin.Fiecare baiat are preferintele lui.Nu poti sa spui ca...na de ex. vezi un tip pe strada care se uita la o tipa imbracata provocator dar se uita mai nu stiu cum la aia mai conservatoare, Cum nici noi nu le putem dicta inimii nici ei nu pot.winking

| deleuandrei a răspuns:

Bruneta cu ochii caprui, parul mediu ondulat, nici grasa nici slaba asa de marime medie fara breton, eu mi-am creat acum unahee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai cele accesibile carora le plac harciogii.

| ruxybelle a răspuns:

rolling on the floor exact cu`m a zis deleuandrei sunt euu rolling on the floor brunetaa :X ochi caprui love struck parul` mediu :X ondulatt :X nici scandura da nici grasa tongue, nici prea inatlta nici prea scunda laughinglaughinglaughing fara breton,

| elenahd a răspuns:

Draga mea si baietii fac parte tot din categoria oamenilor deci nu au un anume model de fata care sa le placa deoarece nici ei nu facuti toti pe acelasi calapod, deci difera si ei...au firi si caractere diferite, difera d. pd. v al infatisarii asa e si cu fetele. Sa stii ca nu exista o anume reteta a unui tip de fata care sa placa baietilor dupa ce enumeri tu in intrebare.

| Yarinn a răspuns:

Hmmm...eu si ruxybelle ne incadram cerintelor lui deleuandrei: ochi caprui happy, bruneta(am tenul masliniu tongue), parul ondulat(e castaniubig grin), scandura nu am fost niciodata, iar grasa, nici atat, nu's nici scunda, nici inaltawinking si nu am breton tongue

| Casiana a răspuns:

Nu stiu ce fete le plac baietilor, dar unul cu siguranta iubeste o fata bruneta 100%, cu ochi mari si caprui, parul lung si drept, slaba, potrivit de inalta fara breton, o fata cu defecte si calitati, cu parti bune si parti rele...Stii nu este un standard cum trebuie sa arati, gandeste-te ca pe viitor nu o sa conteaze asa de mult aspectul fizic, ci modul in care va intelegeti, insa in prezent depinde de la baiat la baiat.Niciodata nu o sa puntem stii ceea ce este in mintea lor, poate ca unul se va indragosti de ochii tai, altul de fizicul tau, sau altul de sufletul tau...Este ca la o loteriewinking!laughing

| dtte a răspuns:

Nu sunt baiat dar sper sa iti fiu de folos! Din punctul meu de vedere, nu exista un tipar al femeii ideale, fiecare baiat este "construit" altfel, are alte principii si preferinte! Sunt unii carora le plac blondele, altii prefera brunetele.altii barbatii! So, cel mai important este ca fata sa fie ea insasi, cred eu! Asa ca nu-ti mai face griji in privinta asta, incearca sa fii cat mai naturala si cu pofta de viata ca restul vine de la sine(asta pentru ca banuiesc ca are un scop intrebarea asta)! Si inca ceva:daca intalnesti vreun baiat care iti spune cum isi doreste el sa arate femeia ideala, fugi! Mult succes!

| Aly07 a răspuns:

Pai eu cred ca educatia conteaza mai mult decat caracteristicile alese de tine, dar daca ar fi sa aleg :Bruneta iar culoarea ochilor nu prea conteaza, numai sa aiba magia aia pe care o vezi in ochii fiecarei fete indragostite de tine.
Succes happy.

| Oana4340 a răspuns:

Blonde, Ochii Verzi, Parul poate fi lung, mediu si scurt, lor le plac;-)Drept si Ondulat, depinde de baiat, slabute, inalte, Si cu breton si fara

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Satene cu ochii caprui cu parul mediu drept nis grasute nis slabute de statura mijlocie cu breton

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bruneta; ochi caprui; parul lung drept; slabute; inalte; cu breton

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blonda cu ochi albastri love struck sau bruneta cu ochi albastri (sunt mai rare) parul mediu drept... nici grase nici slabe... potrivite :X. la inaltime medie 1. 60 - 1. 65 fara breton.

| lenad a răspuns:

Dupa parerea mea le plac fetele brunete cu oarul lung, inalte si slabute...cu unaspect exterior agreabil desigur

| anducu a răspuns:

Fiecare baiat are preferintele lui. dar acum.vad multi baieti care vor ca prietenele lor sa fie naturale. faraun strat de nu stiu cati cm pe fata, machiaj strident. uneori baietii vor sa fie imbracate si decxente. in mare, o fata ideala unui baiat de treaba ar fi: naturala, realista, punctuala, increzatoare, seriaosa

| anducu a răspuns:

Aaa. si un baiat care te place te place cum esti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac fetele brunete, cu ochi albastri, parul lung si drept sau ondulat, slabute, inalte, fara breton. Dar cel mai important este sa aiba forme frumoase...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blonda, ochi albastrii, parul lung, drept, nici grasuta nici slabuta, nici inalta nici scunda, fara breton

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jkk

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paii sincer nustiuu...depinde poate sa fie una blonda cu ochi albastri "buna" (tate cur.etc)si sa sie mai proasta ca un copil de 5 ani deciii depinde eu de ex st:am parul saten ochi caprui inchis am 1. 71 si 51 kg depinde dupa parerea mea parul nu pre conteaza ca se poate vopsi da ochiilove struck albastriiilove struckii adoRrrr

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hehe...eu sun exact km vrea baiatul care e anonim...blonda,ochii albastri, par de lungime medie, nici slaba nici grasa, si inaltima potrivita, si nu am bretonlaughingid-ul meu este; andradastelista

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as spune ca blonda, ochii albastri, par ondulat sau un pic cret ar fi ideal.Fiecare cu gusturile lui!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E o intrebare bune, dar fiecare om are preferintele lui si acestea diferawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Una sexy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blonde, ochi caprui, parul lung, drept, slabute, inalte, cu breton

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baietilor le plac fetele cu sani si fund.

| LLO a răspuns:

Depinde de baiat happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blonda, ochi verzi, par lung, drept, nici grasa nici slaba, mai inalta, bretonul nu conteazahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Brunete, cu parul lung, cu ochi caprui!

| box a răspuns:

Fiecare cu preferintele luibig grin de ex mie imi place sa aiba parul ondulat brunet ochi albastribig grin grasutza:X ( weeee... nu obezalaughing ) nu prea n'altaX