| M.T a întrebat:

Ce le plac fetelor la baieti? si baietilor la fete? Mi-am pus intrebarea de multe ori. dar vreau sa stiu parerea vostra.

Răspuns Câştigător
| andrutski a răspuns:

Mie imi place la un baiat sa fie dragut, sa aiba simtul umorului, sa se comporte frumos cu cei din jur, si sa aiba ochii frumosi love struck drooling

11 răspunsuri:
| lia a răspuns:

Imi place sa fie pasional, sa nu uite sa iubeasca, sa stie sa pretuiasca fiecare secunda ca si cand ar fi ultima, sa simta si sa ma simta.happy

| Cryssy a răspuns:

Ador ochii unui baiat. Pentru ca ochii nu mint niciodata. (din punct de vedere fizic.) ...si in general... un baiat vreau sa fie intelegator, sa ma ajute atunci cand am nevoie. ...si sa ma iubeasca.

| Psihoyounger a răspuns:

Mie la fete imi plac ochii (am mai zis ca mor dupa ochii lor) si apoi, sa fie romantice, ca mine... :X

Psihoyounger

| BabyPink a răspuns:

Si eu tot dupa ochi sunt nebuna love struck
Si dupa buze smug

| marsy a răspuns:

Mie imi place la un baiat. seriozitatea. frumusetea din interior. sh desigur cea din exterior. nu mai conteaza ochii tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt prea pretentios, adica nu ma astept sa fiu cu un o fata super frumoasa, dar imi place la o fata sa fie frumusica, nu cinestie ce uratenie, sincera, si desteapta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele vor muschi, muschi omule, mushci laughing, iar baietii tite voluptoase, poponet bombat, trupusor tras ca prin inel, fetzisoara de ingeras si sa fie nabadaioase devil. Eu insa prefer fata nu caroseria, buna, harnica, iubitoare si cu suflet cald. Daca ma iubeste, sint cel mai fericit si-i ofer tot ce pot happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place sa fie cu bun simt! imi place sa fie haios si sa aiba cei 7 ani de acasa
!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac fetele simple (in toate domeniile) deci imi place sa fie naturala. Asta intr-o relatie la care eu sper sa fie lunga. In rest ca totii ma uit la fetele mai senzuale dar cu care nu as vrea sa ma intilnesk.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place la o fata sa nu fie nici f frumoasa da nici f urata...sa arate cat de cat bine sa nu ma fac de ras cu ea pe strada.

| ☺Pǻ§†ٱLµ†Zǻ●Löž☻ a răspuns:

Si eu tot ochii prefer la un baiat dar desigur sa fie si dragut, amuzant si foarte romantic :X>