| TeckTonik997 a întrebat:

Ce freza recomandati pentru par mediu/scurt care nu necesita gel, spuma, placa etc... (sunt baiat)

1 răspuns:
| empresski a răspuns:

Din moment ce esti curios, inseamna ca probabil te-ai plictisit de frezele standard pe care le poarta toti baietii astazi.

Incearca sa te inspiri din anime. Chiar daca nu te uiti, sunt baieti desenati cu freze foarte misto.

Depinde si de conformatia fetei tale, dar in general frezele din anime te fac sa te simti special.