| PurityBecameBlasfemy a întrebat:

Ce gen de fete nu va plac deloc? Detaliati-va raspunsul

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Asa ca tine ...adica proaste

| Maariiaa a răspuns:

Un băiat sau o fată adevărată nu se uită la aspect, greutate, se uită la caracterul respectivului. Un om fals plin de fițe și gusturi proaste se uită la aspect sau greutate.

| Rozette a răspuns:

Cei ca tine: Egoisti, enervanti, care judeca cu fundul dinainte de a-si pune creierul in miscare.

Fara suparare fato, dar iti sugerez sa iti mai tempereti temperamentul si sa iti iei la puricat constiinta.
O zi buna!(Cel putin cat ti-a mai ramas din ea.)

Fara suparare, dar asta esti uh. Eu nu am nimic imp cu tine.

| PurityBecameBlasfemy explică (pentru Rozette):

Hai pa lasa fitele astea de copil stupid

| Silviix3 a răspuns:

Buna!
Nu imi plac pitipoancele, increzutele, falsele si cele care critica ceva ce nu cunosc cum ar fi rock-ul si rockerii.
Bye!