| Dackvareder123 a întrebat:

E ati face daca ati castiga la loto 100.000 lei? Detaliati raspunsul. Cel mai serios primeste funda.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da nici macar nu e o suma atat de mare.
Mi as termina ratele la masina, iar restul... i as investi in ceva, un avans la un apartament ceva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-as deschide o afacere si restul i-as pune la banca sper ca te-am ajutat.
si mi-as cumpara si cele mai noi gagetury

| SarcasmBoy a răspuns:

1.As platii datorii daca exista.
2.As face o casa
3.As cumpara ceva ce imi doream cand eram mai mic.
4.I-as investii in ceva sa pot scoate bani mai multi.
5.As pleca intr-o vacanta cu persoana iubita(daca exista) undeva departe.

| suntserios a răspuns (pentru SarcasmBoy):

Cu aproximativ 20.000 E iti faci doar garajul happy

| Linnet a răspuns:

Aproximativ jumătate din sumă aș investi-o într-o afacere/acțiuni la bursă, o parte i-aș pune la bancă, în primul concediu aș pleca într-o croazieră și restul i-aș investi în educația copiilor.