| RawrLexa a întrebat:

Ce i-as putea face cadou, iubitului meu [ 19 ani ], tinand cont ca avem doar 3 luni impreuna. :d?
Eu in prim'plan aveam un ceas, dar mi-au zis c-tiva prieteni ca-i prea mult pentru. 3 luni.si ca-i ceva.mai special!big grin
Pareri, ce credeti ca ar merita de Craciun :d?

3 răspunsuri:
| Criiiiiiiis a răspuns:

Doar prezența ta contează.
Fă-l fericit cum știi tu mai bine.
Cumpărai ceea ce-i place lui.
Eu nu-l cunosc pe prietenul tău. Nu știu ce îi place.
Ce e mai frumos decât să fiți de Crăciun împreună și să vă spuneți lucruri drăguțe?
P.s : Părerea mea o.O '.

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Personalizeaza o cana cu voi doi,sau un puzzle!
Si ceasul de ce nu ar merge? Intr-o cutiuta frumos decorata,e perfect! straight face
Eventual un parfum (ce ii place lui )
Nu prea imi vin idei acum.
Aaa,hei ai putea sa ii personalizezi si un tricou, cu o poza cu voi doi, si jos sa ii pui un text.
Incearca ceva mai original.
Paa!

| silvia94 a răspuns:

Pai iai putea cumpara un set de parfum si ink cv.nu vad dc nu ar merge ceasul.da in fine.iai putea face o pernuta sau o rama cu o poza a voastra.sau mai simplu o sampanie bunawinking

funditabig grin?