| curious01 a întrebat:

Ce surpriza as putea sa-i fac iubitei in ultima zi inainte de a pleca intr-o calatorie de cateva luni? tinand cont, ca nu aveam chiar asa mult timp impreuna...as vrea sa fie ceva special, ce sa-i ramana in amintire, astept idei, multumesc!

3 răspunsuri:
| cevdet a răspuns:

O zi (cel putin) romantica, doar voi doi, departe de casa.

| AdrianaB1 a răspuns:

Nu stiu depinde ce iti permiti.
Eu cred ca o cina romantica cu flori si baloane.
O calatorie pe un vapor ceva, nu stiu
Sau un buchet imens de trandafiri rosii si multe baloane + un urs imens de plus.

| Petru2004 a răspuns:

Daca aveti poze cu voi doi, as zice sa ii dai o rama co o poza sau mai multe(conteaza de rama). Asta va aduce aminte de tine. happy