| curious01 a întrebat:

Jei, ajutati-ma cu niste sfaturi va rog, ce surpriza as putea sa-i fac iubitei in ultima zi inainte de a pleca intr-o calatorie de cateva luni? tinand cont, ca nu aveam chiar asa mult timp impreuna...as vrea sa fie ceva special, ce sa-i ramana in amintire, astept idei, multumesc!

3 răspunsuri:
| WaterDrop a răspuns:

Un vibrator cu chipul tau lipit pe el. Daca asta nu`i ramane in memorie pe viata, nu stiu ce ar putea.Va fi si un cadou amuzant despre care le va putea povesti nepotilor.

| Mayar a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=OGvyf9wZ6ec

Ar fi frumos un tort, caci fetelor le place ciocolata :D
Ca amintire, desigur, o poza cu voi doi, inramata. Niciodata nu ai prea multe poze cu jumatatea ta :)

| CatGirl a răspuns:

O bratara personalizata. Cu poza voastra pe ea. Poti sa faci 2 si sa personalizati numele voatre pe ele. Pe Facebook este o pagina tare draguta, Graveaza Povestea Ta.