| Tana_3274 a întrebat:

Ce`i care sunt in satu mare ce imi puteti spune despre liceu Mihai Eminescu este greu as vrea sa ma duc dar am o retinere pentru ca am auzit ca trebuie sa tocesti si este foarte mult de inavtat ce ziceti?

Răspuns Câştigător
| 211wasgnij a răspuns:

Http://www.eminescusm.ro/absolventi.html, sunt convins ca nu e usor sa intri si sa concurezi de la egal la egal cu colegii tai. Iti trebuie determinare, minte agera si un pic de invatat acasa. Urmeaza-ti visul ori care ar fi el si nu fi precum un canar inchis in colivie minunat de universul din jurul sau cand tot ce vede nu e decat o mica frantura dintr-o infimitate in care spera ca se va afla candva si el.