| MDE94 a întrebat:

Ce-i cu anunturile acelea cu "lucrezi acasa pe internet 1-2 ore si poti luat intr-o saptamana 100$ "? sunt adevarate? am cautat joburi pe internet pentru mine, as dori sa lucrez cat mai e din vara si la 17 ani ai mei nu gasesc mare lucru straight face, oricum daca caut joburi gasesc si acel tip de job, m-ar interesa cateva pareri. Daca sunt adevarate, poate imi da cineva de lucru aici big grin

1 răspuns:
| Cristi_1137 a răspuns:

Mai, unele sunte adevarate, dar multe nu, oricum pentru a ajunge la 100$ trebuie ori sa investesti, ori sa faci ceva super greu/stresant pentru ei, Succes oricum