| anonim_4396 a întrebat:

Ce-i cu panglicile alea sau tricourile albe cand terminati a 8a? Ca tot am vazut intrebari, ca nu stiti ce sa scrieti ba pe panglica, ba pe tricou
Nu prea am inteles"procedura", deci?

Răspuns Câştigător
| βσσblėėŝ a răspuns:

Hei!
la sfarsitul cls a VIII`a iti iei un tricou alb simplu, si til pui peste haine ca sa le dai colegilor sa scrie ceva pe el, sal ai amintire de la colegihappy

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Pai...cei care termina a 8-a (printre care si eu), aduc cate un tricou alb, pe care colegii scris un mesaj sau chiar numele lor. acel tricou va ramane amintire!

| Sოﺁℓε a răspuns:

Deci faza cu panglica.
se cumpara panglica una pentru profesori, colegi si alti elevi ai scoli
de ce culoare vrei tu
si se scrie mesaje pe ea...

| Ady93 a răspuns:

N-am facut, dar din cate stiu bluzele albe sunt ca sa scrie colegii pe ele si sa le tineti ca amintire din generala big grin.